Znalazłeś się tutaj, czyli masz jakieś wątpliwości. Jeśli nie znajdziesz tutaj satysfakcjonującej Cię odpowiedzi, śmiało do nas napisz. Wszystko wyjaśnimy.

?

To czym w ogóle jest SaveSEO?

SaveSEO jest usługą consultingową, która ma pomóc przedsiębiorcom, którzy działają w internecie. Dostarczamy konkretne narzędzia, które umożliwiają kontrolowanie pracy agencji SEO.

1

2

Czy zajmujecie się pozycjonowaniem?

Nie zajmujemy się pozycjonowaniem. Nie świadczymy usług SEO. SaveSEO ma doradzić klientowi, jak wybrać odpowiednią umowę i ofertę SEO.

Czy pozycjonujecie swoją stronę?

Z pełną premedytacją nie. Nasza strona nie jest zoptymalizowana pod kątem SEO – robimy to pełną świadomością. Nie zajmujemy się pozycjonowaniem. Pomagamy prześwietlić oferty SEO.

3

4

Dlaczego czytasz FAQ?

Zawsze mnie to zastanawiało 🙂 Czy znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytania? Jeśli tak – bardzo się cieszymy. W nagrodę za wytrwałość wpisz w koszyku „DotarlemDoFAQ”, aby otrzymać 10% rabat

Czym jest SaveSEO Keyword Research?

To usługa dzięki, której przygotujemy dla Ciebie zestawienie najlepszych słów kluczowych dla Twojej strony wraz z ich oceną.

5

6

Czym jest SaveSEO Check?

To podstawowy audyt pozycjonerski. W ramach usługi dokonamy dokładnej weryfikacji Twojej aktualnej sytuacji w wyszukiwarce. Część z tych danych możemy raportować Ci cyklicznie. Możesz te dane zestawić z raportem od agencji SEO, dzięki temu masz jasną informację czy dana firma dla Ciebie rzetelnie pracuje i czy w danym miesiącu wykonywała dla Ciebie pracę, za którą należy jej się zapłata.

Czym jest SaveSEO?

To porównywarka ofert SEO. Rozumiemy, że możesz nie wiedzieć jak przeanalizować umowę lub ofertę. Pomożemy. Na początku przeanalizujemy Twoją stronę i ocenimy jej potencjał. Sprawdzimy też najlepsze słowa kluczowe dla Twojej strony. Na koniec zrobimy dla Ciebie szczegółowe zestawienie wraz z rekomendacją, która firma zaproponowała najlepszą ofertę.

7

8

Czym jest SaveSEO Raport?

Wykonaliśmy samodzielnie ranking agencji SEO. Przygotowaliśmy ponad 40 różnych kryteriów. Zapytaliśmy firmy o ofertę i umowy. Następnie dokonaliśmy szczegółowej analizy. Byliśmy zaskoczeni bardzo niskim poziomem zrozumienia potrzeb klienta. Więcej znajdziesz w naszym raporcie.

Na czym zarabiacie?

Przede wszystkim płacisz za naszą wiedzę. Najbliżej nam do firmy konsultingowej. W zakresie porównywarki ofert SEO działamy podobnie jak brokerzy ubezpieczeń. Posiadamy podpisanych kilka umów partnerskich z agencjami SEO. Jeśli zakupisz od nas usługę SaveSEO to w raporcie otrzymasz informację, z którą agencją mamy podpisane umowy afiliacyjne. Staramy się być bardzo bezstronni, obiektywni i transparentni w naszej pracy. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami.

9

Im szybciej zaczniemy współpracować,
tym prędzej osiągniemy efekty.

Co Ty na to?

SaveSEO sp. z o.o.
ul. Piotrowskiego 19/2
85-863 Bydgoszcz


REGON: 367786418
NIP: 9671394893
KRS: 0000687065