LOADING

SaveSEO Check

Sprawdź swoją aktualną sytuację

Jak działa Google?

Pozycjonowanie to skomplikowany proces. Obecnie algorytmy Google biorą pod uwagę ponad 200 niepowtarzalnych wskaźników (czy też „wskazówek”), dzięki którym można odgadnąć, czego tak naprawdę szukasz. Wśród nich są takie rzeczy, jak wyrażenia używane na stronach, aktualność treści, region, w którym jesteś” Link do źródła

Treści
Optymalizacja
Linki
Pozycje
Ruch

Google dobrym contentem stoi. Dobre, użyteczne i wartościowe treści są niezbędne, aby osiągnąć wysokie pozycje w Google. Google w dalszym ciągu jest wyszukiwarką tekstową. To jeden z najważniejszych elementów dobrego SEO.

Wyobraź sobie opowiadanie, bez zastosowanych znaków interpunkcyjnych. Takie opowiadanie po prostu bardzo trudno przeczytać. Podobnie jest ze stroną internetową. Optymalizacja kodu źródłowego jest niezwykle istotna, dzięki temu Google może rozumieć co znajduje się Twojej stronie.

Google ocenia Twoją stronę pod kątem tego jakie strony o Tobie „mówią”. Jeśli inne strony internetowe, które zawierają link do Twojej witryny są słabe lub podejrzane również Twoja strona może zostać oceniona jako potencjalnie „niebezpieczna” i nie będzie Cię polecać (pokazywać wysoko w wynikach wyszukiwania).

Sprawdź, czy Twoja strona jest wysoko w wynikach wyszukiwania. W dalszym ciągu ruch organiczny jest 1) relatywnie tani 2) zazwyczaj najlepiej konwertujący.

Wszystkie poprzednie czynniki – dobre treści, odpowiednia optymalizacja, mocne, dobre linki z zewnątrz powinny przełożyć się na wysokie pozycje. A wysokie pozycje (o ile wybrałeś dobre frazy) powinny przełożyć się bezpośrednio na wzrost ruchu na Twojej stronie. A im większy ruch na Twojej stronie tym więcej zamówień i klientów.

Czas na decyzję. Kliknij w przycisk obok i kup SaveSEO Check!

Damy Ci konkretne argumenty

Sprawdź, za co płacisz.

Jak to działa?

Na rynku istnieje sporo różnych narzędzi SaaS, które pozwalają Ci sprawdzić pozycje, ruch czy backlinki. Większość przedsiębiorców nie ma jednak czasu, aby dokładnie monitorować wszystkie czynniki za pomocą kilku różnych narzędzi. Dodatkowo wszystkie dane trzeba jeszcze zinterpretować. Zrobimy to za Ciebie. A to wszystko za jedyne 359 zł netto!

Chcesz kupić?
Potrzebujesz pomoc?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji jeśli masz jakieś dodatkowe pytania.

2 w 1

W ramach jednej usługi tak naprawdę dostajesz dwie. Najpierw poszukamy dla Ciebie odpowiednich słów kluczowych a dopiero potem sprawdzimy pozycje. Oczywiście możesz też podać nam też frazy, które mamy raportować.

Oszczędź czas

Możesz co miesiąc w wygodnym dla Ciebie terminie otrzymywać krótki raport z wszystkimi danymi.

Wzór raportu

Pobierz przykładowy raport SaveSEO CHECK

Oszczędzaj pieniądze

W raporcie znajdziesz informacje jaka ilość pracy została wykonana w ostatnim okresie.